Aktualności

Praca, sukcesy, wydarzenia, ciekawostki, ludzie

Nowa strona Etim Studio!

15-02-2018

Nowa strona Etim Studio!

Jak mówi polskie przysłowie: „Szewc bez butów chodzi”, i tak też było z nami aż do teraz. Udało nam się znaleźć małą chwilę i od dziś to przysłowie już nas nie dotyczy.

Miło jest nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy nową stronę naszej firmy! Nowoczesną w swojej stylistyce i dynamiczną tak, jak dynamicznie rozwija się nasza firma. Niespotykany wygląd, przejrzyste menu to nie wszystko, wzbogacamy ją o nowości: case study, baza wiedzy, aktualności i wiele innych!

W nowo powstałym dziale: „Case Study” zanalizujemy przykłady naszych top realizacji. Za pomocą ciekawej formy chcemy opowiedzieć Państwu, jakie przed nami stało wyzwanie, jakie napotkaliśmy problemy, jak je rozwiązaliśmy i jakie uzyskaliśmy efekty.

Naszym celem jest nie tylko szczegółowa prezentacja oferty, ale także dzielenie się wiedzą ekspercką z zakresu marketingu i reklamy. A to wszytko będziecie mogli Państwo przeczytać w zakładce: „Baza wiedzy".

Jak przystało na współczesne, nowoczesne serwisy, nowa strona firmy Etim Studio jest w pełni responsywna, dostosowana do przeglądania na dowolnych urządzeniach, w tym również tych najmniejszych.

Wprowadzając zmiany, wierzymy, że wraz z nowym wyglądem, strona odsłoni również nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji. Cenimy sobie kontakt z naszymi Klientami, dlatego zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego, umożliwiającego bezpośrednią korespondencję i możliwość umówienia się na spotkanie. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej witryny!

animacje.etim.pl strony.etim.pl wizualizacje.etim.pl projektygraficzne.etim.pl