Case Study / Bialic

Wyzwanie

Firma Bialic wkroczyła w nowy etap rozwoju. Poczyniła liczne inwestycje, dokonała usprawnień produkcyjnych, zainwestowała w najnowsze technologie. Z małego zakładu stolarskiego stała się firmą obsługującą nie tylko więcej klientów, ale również partnerem biznesowym dla innych firm oraz zapleczem produkcyjnym dla stolarzy i producentów. Nasze zadanie polegało na tym, by pokazać firmę Bialic w nowej odsłonie.

Strona internetowa

Analiza potrzeb firmy oraz poznanie grup docelowych skłoniło nas do stworzenia strony, w obrębie której wyznaczyliśmy trzy strefy. Różnią się one zakresem oferowanych usług, formą prezentacji realizacji oraz sposobem nawiązania kontaktu z firmą. Wszystkie jednak łączy wspólny produkt – schody.

Zobacz stronę
Monitor
Bialic - projekt nowej strony
Ikona scroll'a
Bialic - konfigurator schodów

Konfigurator schodów

Strona posiada narzędzie, dzięki któremu krok po kroku Klient może dobrać odpowiednie parametry schodów np. typ, konstrukcję, drewno, balustrady. Gotową konfigurację może wysłać do wyceny.

Bialic - strefy klientów

Strefy klientów

Zastosowaliśmy w stronie wyraźny podział na strefę dla indywidualnych odbiorców, partnerów biznesowych oraz stolarzy. Każda strefa ma inny charakter informacyjny, ale spójną stylistykę graficzną.

Bialic - dedykowane wizualizacje

Dedykowane wizualizacje

Zadaniem strony jest zachęcanie do zakupu schodów. Dlatego tak ważne są dopracowane w każdym detalu prezentery. W tym celu wykonaliśmy liczne wizualizacje fotorealistyczne.

Bialic - wiórki nr 1
Bialic - wiórki nr 2

Wizualizacje

Schody są elementem istotnym aranżacji wnętrz. Dzięki wizualizacjom można pokazać ich urok z różnych perspektyw. Dla firmy Bialic wizualizowaliśmy kilkanaście zestawów. Były to schody zarówno klasyczne, gięte z kutymi balustradami, jak i bardzo nowoczesne, proste schody półkowe. W zestawie naszych prac znajdują się wizualizacje studyjne, wizualizacje we wnętrzach oraz zbliżenia na detale. Są one wykorzystane na stronie internetowej, w materiałach drukowanych oraz reklamie zewnętrznej.

Bialic - samochód

Auto z oklejeniem

Jednym z elementów identyfikacji wizualnej są pojazdy należące do firmy. Stanowią one mobilną reklamę i powodują, że firma staje się rozpoznawalna. Projekty oklejenia pojazdów, które wykonaliśmy są spójne z ogólną stylistyką graficzną zastosowaną dla firmy.

Bialic - koszulki

Koszulki

Koszulki firmowe, to również element reklamy. Estetyka i konsekwencja – taki był cel tego projektu. Klient spotyka się z pracownikami firmy kilkukrotnie. Zawsze cały zespół dba o wizerunek firmy i ją reklamuje, między innymi dzięki odpowiednim koszulkom.

Bialic - wiórki nr 1
Bialic - wizytówki

Wizytówki

Wręczenie wizytówki bywa początkiem współpracy lub wieńczy pomyślnie zakończoną transakcję i zaprasza do ponownego kontaktu. Zadbaliśmy by w tych ważnych momentach można było przekazać ładną, funkcjonalną i spójną wizerunkowo wizytówkę.

Bialic - marketing nr 1
Bialic - marketing nr 2
Bialic - marketing nr 3

Doradztwo

Zakres obejmował przede wszystkim doradztwo w kwestii kreacji nowego wizerunku. Na potrzeby Klienta wykonaliśmy szereg działań, min.:

  • przeprowadzenie szczegółowej analizy potrzeb firmy,
  • zbadanie otoczenia konkurencyjnego,
  • specyfikację grup docelowych,
  • opracowanie koncepcji komunikacji z odbiorcą,
  • spotkania i bieżące konsultacje.
animacje.etim.pl strony.etim.pl wizualizacje.etim.pl projektygraficzne.etim.pl