Atuty

Wypracowane przez lata, doceniane przez Klientów

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Świadczymy szeroki wachlarz usług reklamowych, wizerunkowych oraz doradczych. Działamy twórczo zarówno w mediach internetowych, jak i tradycyjnych. Taki model współpracy daje naszym Klientom wymierne korzyści. Obsługa skupiona w jednej firmie to oszczędność czasu, mniejsze koszty, sprawny przepływ informacji, spójne działania i jednolite efekty.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

W naszej firmie nie ma gotowych ofert i tabel z cenami. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z należytą uwagą traktujemy potrzeby naszych Klientów. Zanim złożymy propozycję, inwestujemy czas w poznanie Klienta, jego oczekiwań, celów oraz konkurencji. W toku współpracy analizujemy na bieżąco efekty, wyciągamy wnioski, doradzamy i modyfikujemy podjęte działania.

Praca zespołowa

Praca zespołowa

Nad każdym zadaniem pracuje zespół, który wymienia się wiedzą i pomysłami. Zaczynamy od twórczej dyskusji, wyłaniamy kilka koncepcji, projektujemy, tworzymy, aż w efekcie powstanie finalny produkt. W całym procesie łączymy wysiłek, umiejętności i doświadczenia pojedynczych osób - na tym polega siła naszego zespołu.

Organizacja pracy

Organizacja pracy

Przykładamy dużą wagę do komfortu współpracy. Dbamy o sprawną, bieżącą komunikację oraz proponujemy cykliczne spotkania robocze. Wyznaczamy osobę, która koordynuje wszystkie prace na rzecz Klienta - spaja pojedyncze działania zespołu i przekazuje efekty Klientowi oraz porządkuje informacje otrzymane od Klienta i deleguje zadania do członków zespołu.

Fachowość i doświadczenie

Fachowość i doświadczenie

Jesteśmy fachowcami, którzy ciągle się uczą - mimo kilkunastu lat doświadczeń, mimo kilkudziesięciu dużych klientów i kilkuset zrealizowanych projektów. Każdego dnia podnosimy naszą fachowość, rozwijajmy się, by nadążyć za zmianami i proponować naszym Klientom nowe rozwiązania, kierunki i możliwości. Równocześnie z przyjemnością czerpiemy z bogatych doświadczeń i dzielimy się wiedzą.

animacje.etim.pl strony.etim.pl wizualizacje.etim.pl projektygraficzne.etim.pl