Referencje

Największa motywacja do dalszego rozwoju

Referowany dział:
Animacje
Strony internetowe
Wizualizacje
Projekty graficzne
Marketing
Doradztwo
Logo Partec

“[...] Pracownicy wielokrotnie udowodnili, ze potrafią pracować szybko i rzetelnie, a przy tym wykazują się dużym zrozumieniem specyfiki naszej firmy. Doceniamy również bogate doświadczenie agencji, które owocuje merytorycznym doradztwem.”

Prezes Zarządu

Krzysztof Kotarba

Referowany dział:
Animacje
Strony internetowe
Logo Brata

“[...] Z perspektywy kilku lat stałej współpracy możemy dzisiaj stwierdzić, że poziom usług świadczonych przez firmę Etim przyczynia się do naszego rozwoju. Doceniamy profesjonalizm, zaangażowanie i fachowość. Dodatkowym atutem jest na pewno techniczne podejście pracowników, uwzględniające specyfikację naszych produktów, zrozumienie potrzeb i bardzo dobra komunikacja.

Polecamy usługi firmy Etim.”

Prezes Zarządu Krzysztof Krajniak

Brata Systemy Kominowe

Referowany dział:
Animacje
Doradztwo
Logo ECK

“[...] Doceniamy fakt, że firma Etim Studio wykazała się również fachowym doradztwem i kilkukrotnie wzbogaciła nasz pomysł o własne sugestie, dokonywała również rzeczowej argumentacji proponowanych korekt. Jako Zleceniodawca czuliśmy się komfortowo w takim modelu współpracy.

Nie można również pominąć innych aspektów zasługujących na wyróżnienie: na poziomie formalnym otrzymaliśmy precyzyjną i zrozumiałą umowę, dotrzymane zostały deklarowane terminy oraz założenia finansowe, sprawnie przebiegał proces komunikacji, zarówno mailowej jak i telefonicznej. [...] ”

Katarzyna Słupek

Europejskie Centrum Konsumenckie

Referowany dział:
Strony internetowe
Projekty graficzne
Doradztwo
Logo Kancerlaria Adwokacka Aneta Charaś-Włodarczyk

“[...] W konsekwencji naszej współpracy powstała strona internetowa, którą z zadowoleniem prezentuję moim Klientom. Odbieram sygnały bardzo pozytywnego odbioru mojej nowej strony przez klientów oraz współpracowników.

Atuty firmy etim to niewątpliwie wiedza, doświadczenie oraz indywidualne podejście do Klienta. Na uwagę zasługuje również płynna komunikacja w toku realizacji zlecenia oraz wsparcie po uruchomieniu strony internetowej. Nade wszystko zaś kompleksowość i szybkość działania.

Polecam usługi firmy etim.”

Aneta Charaś-Włodarczyk

Kancelaria Adwokacka

Referowany dział:
Strony internetowe
Animacje
Doradztwo
Logo Aglomeracja Wrocławska

“[...] W dotychczasowej współpracy doceniamy indywidualne podejście do klienta, ciekawe pomysły, doradztwo na każdym etapie produkcji. Na uwagę zasługuje również fakt, że w jednej firmie możemy korzystać z różnych usług, zawsze wykonanych rzetelnie i terminowo.

Planujemy dalszą współpracę i polecamy firmę etim studio jako sprawdzonego partnera biznesowego.”

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej

Referowany dział:
Strony internetowe
Animacje
Doradztwo
Marketing
Logo SoftCOM

“[...] Współpraca od samego początku opiera się na profesjonalnym podejściu do naszych potrzeb. Wspólnie tworzymy nowe rozwiązania i wymieniamy wiedzę dotyczącą naszej działalności na dynamicznie zmieniającym się rynku. Rzetelność cechująca firmę Etim Studio stwarza bardzo dobre perspektywy współpracy na przyszłość.”

SoftCOM

Referowany dział:
Strony internetowe
Projekty graficzne
Marketing
Logo Dostrzegani.pl

“Współpraca z Etim Studio to gwarancja kreatywnego i merytorycznego podejścia do marketingu.

Etim Studio dostarczyło kompleksowego wsparcia dla naszych działań handlowych zarówno na płaszczyźnie Internetu jak i ATL oraz BTL.

Z przyjemnością dołączamy do grona zadowolonych klientów.”

dostrzegani.pl

Referowany dział:
Animacje
Strony internetowe
Wizualizacje
Projekty graficzne
Marketing
Doradztwo
Logo TNS

“[...] Polecam firmę Etim Studio wszystkim, którzy szukają poważnego partnera w realizacji nowych wyzwań. Zapewniam, że efekty końcowe przewyższają oczekiwania i wykraczają poza zakres zlecenia.”

Członek Zarządu

mgr inż. Dariusz Matusiak

Referowany dział:
Animacje
Doradztwo
Logo NagrajPrace.pl

“[...] Etim Studio zadało sobie trud zapoznania się z naszym pomysłem i kierowani pobudkami czysto artystycznymi, zdecydowali się na stworzenie animacji, uznając nasz projekt po prostu za interesujący. Etim Studio to miejsce gdzie Państwo znajdą pasję, utalentowanych ludzi, profesjonalizm i niespotykaną dziś bezinteresowność. Jeśli celem jest stworzenie nadzwyczajnego projektu, Ci ludzi to dla Państwa zrobią. Dokładnie tak, jak zrobili to dla nas.”

Magdalena Gralak

EMPRESA / nagrajprace.pl

Referowany dział:
Strony internetowe
Wizualizacje
Doradztwo
Logo Hostal

“[...] Dzięki kreatywności i fachowemu doradztwu pracowników firmy Etim odświeżyliśmy swój wizerunek, dostosowaliśmy się do wymagań technologicznych – oddając przy tym charakter naszej działalności i wyjątkowość naszych produktów.”

Hostal

Referowany dział:
Animacje
Logo Elektrobud

“[...] W trakcie kilkumiesięcznej współpracy (długi czas realizacji był wynikiem stale zmieniających się koncepcji scenariusza po naszej stronie), poza zaangażowaniem, kreatywnością i profesjonalizmem doceniliśmy ogromną cierpliwość, wyrozumiałość i wysoki poziom obsługi klienta.

Polecamy Etim Studio wszystkim, którzy szukają firm świadczących usługi na najwyższym poziomie”

Prezes Zarządu Marek Bazylewicz

ELEKTROBUD

Referowany dział:
Animacje
Projekty graficzne
Doradztwo
Marketing
Logo JUMO

“Podczas długoletniej i owocnej współpracy, firma Etim Studio wykonała dla nas dużą ilość projektów graficznych do celów promocyjnych i marketingowych. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i wykonaniu, projekty dostarczane przez Etim Studio cechuje wysoka jakość wykonania i estetyka. Firma dała poznać się jako rzetelny partner, bardzo dobrze wywiązujący się z przyjmowanych zamówień. Biorąc powyższe pod uwagę, polecam firmę Etim Studio wszystkim chcącym skutecznie i sprawnie kreować wizerunek swojej marki.”

JUMO

Referowany dział:
Strony internetowe
Doradztwo
Marketing
Logo Panorama Opolska

“[...] Chcemy również zwrócić uwagę na zaangażowanie Etim Studio w zlecone prace oraz na szybkość wykonywania poprawek podczas trwania realizacji. Po uruchomieniu serwisu podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy z firmą Etim Studio przy realizacjach związanych z kolejnymi markami.

Rekomendujemy współpracę z agencją Etim Studio podczas wdrażania dedykowanych rozwiązań programistycznych i graficznych.”

Panorama Opolska

Referowany dział:
Doradztwo
Logo Synergia

“Udzielam referencji firmie Etim, która przeprowadziła kompleksowy audyt naszego portalu internetowego ProAdapt.pl. Dokonała analizy stopnia zaawansowania prac, rozbieżności między specyfikacją i harmonogramem a stanem rzeczywistym, zasadności zastosowanych rozwiązań programistycznych oraz wskazała zestaw zagadnień wymagających poprawy, a nawet ponownego wykonania.

Firma Etim również przejęła znaczną część prac związanych z koordynowaniem projektu, a w szczególności z egzekwowaniem efektów od zewnętrznej firmy produkującej portal.

[...] Polecam Etim – doświadczenie, wiedza, partnerstwo."

Synergia Projekt

Dziękujemy za zaufanie.

Wszystkie referencje w oryginalnej postaci są do wglądu w siedzibie naszej firmy.

strony.etim.pl animacje.etim.pl wizualizacje.etim.pl projektygraficzne.etim.pl